0541 SARPADA Mağaza Ürün Güvenlik Sistemi

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

------- Ürün Koruma Sistemleri,Ürün Alarm ve Etiketleri ------- İspanyol DEXİLON Ürünlerinin Türkiye'deki Tek ve Yetkili Satıcısıyız Quadro Point Markasını Türkiye'de Üretiyor,Dünya'ya Gönderiyoruz ----------- Ücretsiz Keşif ve Hızlı Teklif İçin Hemen Bizi Arayın ----------- ----------- 0541 727 72 32 --- 0541 SARPADA --- 0541 727 72 32 -----------

Ürün Koruma Sistemi,Mağaza Ürün Güvenliği,Mağaza Ürün Alarm Sistemi,Mağaza Güvenlik Koruma Gözetleme ------Mağaza Ürün Koruma Sistemi-----Ürün Koruma Sistemi-----Mağaza Alarm Sistemi-----Ürün Koruma Etiketi------

Bizi Twitter'da takip edin...!?

Sarpada Elektronik Güvenlik Sistemleri Quadro Point Markasıyla Mağaza Ürün Koruma Sistemleri üretmektedir.Aynı zaman da İspanyol Dexilon Automation 'nun Türkiye Distiributörü olarak Dexilon Ürün Gözetleme Sistemlerinin Tek ve Resmi Satıcısıyız. Üretimini yaptığımız Quadro Point ve Dexilon Elektronik Ürün Gözetleme Sistemlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini vermekteyiz.

Ürün koruma sistemleri komplike bir sistemdir.Ürün Koruma Sistemi ve Ürün Koruma Etiketleri ile kayıpları önlemek için Sarpada mağaza güvenlik sistemlerini tercih etmeniz ürün korumada etkin ve ekonomik bir çözüm olacaktır.

Mağaza ürün güvenlik sistemleri teşhir edilen ürünlerin korunmasın da ve mağaza güvenliğinde ekonomik çözümleri ile en etkin rolü oynar.

Elektronik ürün gözetleme sistemlerini üç farklı teknoloji ile perakendecilerin çözüm ortağı olur.Bunlardan bir tanesi ürün koruma sistemlerinin maliyet hesabında en uygun olan Radyo Frekanslı olanıdır.Bu sistem de güvenlik için kurulan ürün güvenliği sensörleri düşük değerde olan dünya standartı 8.2 Mhz radyo dalgaları yaymaktadırlar.Bu yayınlar karşılıklı duran ürün gözetleme sensörleri arasında bir bölge oluşturur.

Oluşan bu bölge tek başına ürün koruma sistemini oluşturmaz.Tamamlayıcı ürün olan doğa dostu ABS malzemeden üretilmiş olan alarm etiketlerinin algılanmasıyla Mağaza güvenlik sistemi sensörlerinin ışıklı ve sesli uyarı vermesini sağlar ve bu şekilde ürün güvenliği sağlanmış olur.

Bir diğer mağaza ürün koruma sistemi de Akusto Manyetik sistemlerdir.Gelişen teknoloji ve radyo frekanslı sistemlerden daha yüksek performans isteği bu sistemlerin gelişmesini ve yaygınlaşmasının başlıca nedenidir. Geniş kullanım alanı alış veriş merkezlerinde büyük kolaylık sağlar ve mağazaya giren müşteri sayısını artırır.Ürün güvenliğinde istenen geniş mağaza girişlerinin korunmasını sağlamaktır ve Akusto Manyetik sistemler bunu en güvenli şekilde yaparlar.

Mağaza ürün güvenlik sistemlerin de Akusto Manyetik sistemin bir diğer özelliği ise kullanılan alarm etiketlerinin farklılıklarıdır.Alarm etiketlerinin kullanılan teknoloji sayesinde ebatları 1 cm ile 3 cm arasında değişen modelleri mevcuttur.

Ürün koruma alarm etiketlerinin bir diğer farklılıkları ise plastik etiketlerin özel bir kilit mekanizması sayesinde manyetik olmayan farklı bir açıcıya ihtiyaç duymasıdır.Bu özelliği sayesinde daha yüksek güvenlik sunar. Akusto Manyetik sistemler de klasik alarm etiketi açıcısı olan manyetik modelleri de mevcuttur.

Ürün koruma sistemlerin de SARPADA Elektronik Ürün Gözetleme Sistemlerinin üretimini yaptığı QUADRO POINT markalı Radyo Frekans ve Akusto Manyetik sistemlerinin çeşitli modellerde ve kişiye özel üretimleriyle, müşterilerinin eksiksiz memnuniyeti ile sektörde haklı yerine gelmiştir.

Sarpada Ürün Koruma Haberleri

Mağaza Güvenlik Sistemleri ( 27.02.2017 )
Ürün Koruma Sistemleri üreticisi Mağaza güvenlik sistemleri tasarlayıcısı Ürün güvenlik antenleri üreticisi

Mağaza Ürün Koruma Sistemleri ( 9.12.2016 )
Güvenliğiniz için tercihiniz çok önemli

Ürün Koruma Sistemleri ( 7.12.2016 )
Ürün Koruma

Ürün Koruma Sistemi ( 19.12.2014 )
Mağazanız da istemediğiniz kayıplar mı var ?